Ipsen

Ipsen Poland to firma farmaceutyczna, która opracowuje i wdraża terapie w leczeniu ciężkich chorób, w tym onkologicznych.

Ipsen

Ipsen Poland to firma farmaceutyczna, która opracowuje i wdraża terapie w leczeniu ciężkich chorób, w tym onkologicznych.

Bank BPS

Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna ma wyjątkowy profil działalności – łączy funkcje banku zrzeszającego Banki Spółdzielcze oraz komercyjnego.

Inter Fleet

Inter Fleet to profesjonalna, sieciowa wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych, którą tworzą ludzie z pasją do motoryzacji i wieloletnim doświadczeniem w branży wynajmu krótkoterminowego i średnioterminowego.

CYBEX

CYBEX to niemiecki producent produktów dla dzieci i niemowląt: wózków, fotelików samochodowych, nosideł i mebli.

Euroloan

Mash Group to fintech z Finlandii, działający przez kilka lat w Szwecji, Polsce, Hiszpanii i Luksemburgu. Oferował głównie pożyczki w formie limitu odnawialnego, zarówno on-line, jak i poprzez sieć pośredników, pod marką Euroloan.

Fundacja Rak’n’Roll

Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Fundacja powstała w 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.

Nest Bank

W 2016 roku fundusz AnaCap zdecydował się na integrację należących do niego marek Bank SMART oraz BIZ Bank i wykreowaniu nowej marki, która łączyłaby dwie dotychczasowe. W ten sposób na polskim rynku pojawił się Nest Bank.

Marynarska Business Park

Marynarska Business Park (MBP) to kompleks budynków biurowych, zlokalizowanych na Służewcu Przemysłowym przy ulicy Taśmowej 7 – własność Heitman European PropertyPartners IV.